Hostel Valtice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hostel Valtice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hostel Valtice nabízí jednoduché a levné ubytování internátního typu pro nenáročné cestovatele. Vznikl v prostorách bývalého internátu, vzdáleného 800 metrů od hlavního náměstí. V hostelu je k dispozici 99 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích jednoduše vybavených postelemi a šatní skříní. Ubytovaní hosté mohou využít společnou kuchyňku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, společenskou místnost, pračku, sušičku a prostor pro uložení jízdních kol. Toalety a sprchy jsou společné na chodbě. Cena za noc a osobu se podle velikosti pokoje pohybuje od 199 do 230 Kč, děti do 3 let mají ubytování zdarma. Hostel nabízí také možnost ještě levnějšího ubytování pod stanem v rozlehlé zahradě v areálu. Hosté kempu mohou využívat veškeré zázemí hostelu. Při nocování v kempu platí dospělí 50 Kč za noc, děti 30 Kč, za malý stan se účtuje 50 Kč a za velký 100 Kč. www.hostelvaltice.cz

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Valtice
Ulice: Petra Bezruče 502
Telefon: 577,055,315
E-mail: [email protected]

> Komentáře