Ranč Bělečko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ranč Bělečko

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.3  (6x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál se začal budovat v roce 2000, dnes je v provozu restaurace s letní terasou, dokončuje se objekt nových stájí a kruhová výcviková ohrada. V současnosti se na ranči chová 12 koní plemen ČT, QH a PH, lamy, kozy, ovce plemene Jakob a Higlander skot. Co vám může nabídnout: -Jezdeckou školu pro děti i dospělé -Pro děti máme připraveny poníky -Vyjížďky a procházky pro jezdce i úplné nejezdce. -Delší několikahodinové vyjížďky pro absolventy naší jezdecké školy. V okolí ranče jsou krásné borové lesy a tak se čas strávený v sedle stává účinnou relaxací pro unavené lidi. Vyjížďky jsou organizovány podle úrovně jezdce buď pomalu v kroku, případně rychleji v klusu či cvalu. Jsou zde připraveni uspokojit každého zájemce, ať je to člověk, který sedí na koni úplně poprvé a při pomalé procházce se kochá krásnou přírodou, nebo dobrý jezdec, který ocení měkké lesní cvalové cestičky.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Holice
Ulice: Bělečko 21
Telefon: 732511216
E-mail: [email protected]

> Komentáře