Kemp Dolce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kemp Dolce

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kemp leží v malebném údolí Dolce cca 5 km od centra Trutnova. Místo uprostřed lesů je ideálním prostředím pro milovníky přírody, klidu, rybáření, houbaření, turistiku, cyklistiku ale i lyžování. Vítané jsou rodiny s dětmi i jejich domácímazlíčci. Několik kategorií ubytování: nadstardantní apartmány, apartmány pro turisty, finské chatky, karavan, stan Vybavení kempu: restaurace s letní venkovní terasou a výhledem na kaskádu rybníků, kiosky s rychlým občerstvením, společná televizní místnost ( v restauraci ), promítání na plátně, prodejna základních potravin ( v hlavní sezóně ), ohniště zastřešené i venkovní,zastřešené posezení s grilem,samoobslužná venkovní kuchyňka ( dřezy na mytí nádobí s teplou vodou, rychlovarné konvice, sporáky, společná lednice a mrazák ),noční osvětlení kempu, sportovní areál, starší tenisový kurt, volejbalový/nohejbalový kurt, minigolf, dětské hřiště, prolézačky, pískoviště,dětský koutek v restauraci a u kiosku, přírodní nádrž, půjčovna a úschovna jízdních kol, baby room (místnost pro maminky s nejmenšími dětmi),přípojky el. energie (220V, příkon 6A, 10A, 16A), pitná voda, sprchy s teplou vodou, sociální zařízení i pro tělesně postižené, automatická pračka pro hosty, žehlička a žehlící prkno, výlevka chemických WC

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Trutnov
Ulice: Oblanov 37
Telefon: 774 233 342
E-mail: [email protected]

> Komentáře