Western park Boskovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Western park Boskovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Western park Boskovice pro Vás od května do září připravuje nevídanou podívanou v celém svém areálu. V programu parku pro veřejnost je o celodenní zábavu pro děti i dospělé postaráno. Přijďte se pobavit do westernového městečka a shlédnout některé z pravidelných představení. Od otevření parku v květnu až do konce června máte možnost přijet do western parku Boskovice každý víkend včetně státních svátků, o prázdninách pak program parku probíhá dle rozpisu každý den, kromě pondělí. Mimo pravidelného denního programu pořádají také speciální akce na víkendy jako jsou country bály, noční představení, Grande show případně zajímavé srazy a další akce, které najdete v rozpisu programu a akcí. V květnu a červnu jsou všední dny vyhrazeny pro školní výlety a firemní akce, které Vám přizpůsobí dle přání a možností na míru. Atrakce: * Hod tomahavkem Umění hodu tomahavkem si můžete vyzkoušet v indiánské vesnici, která se nachází pár metrů za Saloonem 1870. Naši indiáni vás vždy s chutí zasvětí do tajů tohoto umění. * Hod oštěpem Skolit bizona pouhým oštěpem si můžete vyzkoušet u našeho indiánského mistra v indiánské vesnici. * Střelba z luku Umění střelby z luku je u každého indiánu již samozřejmostí. Naši indiáni se s váni o tuto dovednost rádi podělí. * Jízda na koni Svézt na koníkovi se můžete na naší mini-jízdárně v příjemném stínu okolních stromů. Na svém hřbetě vás sveze Fifinka nebo Pulinka. * Rýžování pravého zlata Tzv. goldpanning si můžete vyzkoušet na našem rýžovišti zlata. Vyrýžované zlato si můžete odnést s sebou domů. * Malování na obličej U našich šikovných "malovaček" si můžete vybrat z více jak stovky facepaintingových modelů. Nabízíme jednoduché malůvky na obličej pro ty nejmenší, stejně jako krásně stínované obrázky pro náročné. * Tetování na tělo Zkrášlit si také můžete své tělo. Naše zkušené tetovačky vás mohou potetovat od krku až patě. Samozřejmě pouze airbrushovým tetováním. Námi používané barvy vydrží na těle až několik dní.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Boskovice
Ulice: Komenského 50
Telefon: 737,000,000
E-mail: [email protected]

> Komentáře