7 Tacos | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

7 Tacos

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mexická restaurace 7 Tacos Steak & Grill nabízí mexické speciality podle tradičních receptur a z originálních surovin, pokrmy připravované z Biopotravin, pořádné kusy masa – výborné steaky, fajitas, burritos, mezcal, tequila, koktejly, mexická hudba, příjemný servis a milá atmosféra. Dětský koutek, polední menu a jídla s sebou. Oběd za 30 minut, romantická večeře při svíčkách. Kromě jídel z pestrého jídelního lístku také nabízíme bufetové obědy za 95 Kč, které zahrnují 1 polévku a 1 talíř s libovolnou kombinací jídel a příloh. Nejen na novém iteriéru je vidět, že mexiko je cítit v každém koutku restaurace, ale i náš nový název 7 Tacos Steak & Grill mluví za vše. Naši hosté u nás ocení dětský koutek, venkovní zahrádku, nekuřácké prostory a samozřejmě příjemné prostředí a všechny naše speciality, které u nás s velkým nadšením připravuje šéfkuchař Hynek Šír.

> Otevírací doba

denně 6:30 – 23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Ortenovo nám. 22
Telefon: 220407088
E-mail: [email protected]

> Komentáře