Dinopark Harfa Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dinopark Harfa Praha

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad

> Hodnocení

3.4  (8x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Návštěvníci se zábavnou a atraktivní formou seznámí s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů, svezou se virtuální ponorkou, děti si mohou zahrát na paleontology. V DinoParku Harfa si užijete originální DinoAquarium. Díky novému panoramatickému filmu, jehož zhlédnutí je v ceně vstupenky, se podíváte pod hladinu divokých druhohorních moří plnou nepřeberného množství nástrah a nebezpečí. Svezete se virtuální ponorkou pod vedením zkušeného kapitána (hraje ho známý cestovatel Steve Loveček Lichtag) a setkáte se s jedním z největších vodních dravců druhohor a skutečným vládcem moří - nebezpečným Kronosaurem. Unikátem světového významu je v DinoParku umístěná živá druhohorní rostlina Wollemia Nobilis. Tento strom, druh pravěké borovice, byl objeven v roce 1994 v počtu pouhých 39 exemplářů v australské divočině. Pro botanika je setkání s touto rostlinou totéž, co pro biologa setkání se skutečným, živým dinosaurem. Wollemia Nobilis rostla na Zemi před 175 mil. lety. Na střeše obchodního centra uvidíte např. 30 metrů dlouhého a 5 metrů vysokého pohyblivého Diplodocuse, který je umístěný v centrální části DinoParku. Jedná se o robotický model s pohybem krku, čelistí, hlavy, ocasu a dýcháním. Jeho senzorové čidlo vnímá návštěvníka a na jeho pohyb spustí mrkání očima. Model je tak veliký, že se do DinoParku nevejde a jeho krk přesahuje historickou hradbu. Součástí DinoParku jsou vedle dalších dětských atrakcí a naučné stezky také prodejna suvenýrů DinoShop, občerstvení DinoCafé i DinoGril, vše ve stylu druhohor.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Galerie Harfa, Českomoravská 15a
Telefon: 378774636
E-mail: [email protected]

> Komentáře