Rodinné centrum Pohoda | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Pohoda

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum je otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 17:30. Občanské sdružení CEMA provozuje Rodinné centrum Pohoda. Pohoda je otevřena pro děti, mládež a dospělé, každý pracovní den od 8 do 16 hodin. Každý, kdo nás chce navštívit může přijít kdykoli během dne bez předchozího nahlášení, nebo bez ohledu na program. Činnost sdružení je rozdělena na pravidelný program a jednorázové akce. Dopoledního programu využívají především maminky s dětmi kojeneckého až předškolního věku. V odpoledních hodinách je herna také k dispozici, ale již bez organizovaného programu. V průběhu roku pořádáme výlety, besedy, výtvarná odpoledne či večery, soutěže, výstavy, burzy, karnevaly apod., které jsou určeny pro děti i dospělé. O těchto jednorázových akcích se dozvíte v aktualitách na našich webových stránkách, v Žamberských listech, na vývěsních plochách v Žamberku a okolí a na naší informační vývěsce na budově RC. Dospělým nabízíme v mimo již zmiňované aktivity, možnost poradenství v sociální problematice, základy práce na PC, dovednost využívat internet. Informace k aktuálnímu programu naleznete na uvedených webových stránkách.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Žamberk
Ulice: Nádražní 22
Telefon: 465 614 555
E-mail: [email protected]

> Komentáře