Restaurace Na pile | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Na pile

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše hospůdka vítá hosty na samém konci malebného městečka Lomnice nad Popelkou. Je chráněna domorodou zástavbou a tak se nenechá rušit provozem z hlavního tahu na okresní město Semily. Je branou k drobné truhlářské a tesařské firmě Jarošík, která provozuje zároveň i pilu na pořez kulatiny. Podle toho dostala naše hospůdka také své jméno " Na pile " Kolaudace stavby proběhla v roce 2003 a od té doby je naše restaurace v provozu. Zaměření restaurace je především na rodiny s dětmi, svatby, srazy a obyčejné posezení v domáckém prostředí. Na vyznavače bílého sportu, čeká tenisový kurt. A pro ty co si posezení u pivka rádi zpříjemní nějakou hrou je připraven kulečníkový stůl pod širým nebem, petanque nebo ping-pong. Zbytek zahrady je hlavně pro děti. Pískoviště, houpačky, prolézačky, skluzavky, kolotoč, fotbalové hřiště a jiné. Zahrádka je uzavřená a tak se o svá dítka nemusí rodiče bát. Toto ocení i cyklisté neboť si své miláčky mohou postavit na zahradu a mají je pod dozorem.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Lomnice nad Popelkou
Ulice: Stará Lomnice 830
Telefon: 737 248 925
E-mail: [email protected]

> Komentáře