Pension Hájenka Nebe | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pension Hájenka Nebe

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pension leží vysoko v kopcích nad městem Kašperské Hory na jihozápadní straně pod horou Ždanov1065m.n.m.(Javornická vrchovina) v naprosté samotě uprostřed lesů v nadmořské výšce 875 m. s kouzelným výhledem na šumavské hory. Ložnice a pokoje: 1/třílůžkový s kuchynkou, 2/čtyřlůžkové apartmány s kuchynkou, 1/5lůžkový apartmán s kuchyňkou, jedná se o dva samostatné pokoje s příslušenstvím a se společnou kuchyňkou. Doprava, parkování: Parkování přímo u pensionu. Autobusem Sušice - Kašperské Hory a odtud Vás dopravíme po dohodě na pension. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu. K dispozici je dětská postýlka.Možnost ubytování psa. Posezení kolem pensionu v klidném prostředí venkovní ohniště s možností opékání.Nabízíme čerstvé ryby /siven americký/,domácí čerstvá vajíčka. Vlastní studna s velice kvalitní kojeneckou vodou,každý rok prováděna kontrola. Společenská místnost s televizí. V zimě:je u pensionu běžecká stopa,která vede na hrad Kašperk na Javorník a Churánov.U pensionu je možné pro děti lyžování a sánkování bez vleku.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Kašperské Hory
Telefon: 603582539
E-mail: [email protected]

> Komentáře