Meruňkobraní 2024 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Meruňkobraní 2024

Foto: Lucie Sandaná

> Termín

13.7.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Program v zahradě Robertovy vily cílí na rodiny s dětmi. Nabídne aktivity pro relaxaci i sport, pro větší i malé děti, na své si přijdou i rodiče. Dětská škola vaření, Balance park hry, Lanové centrum PROUD. Podivuhodné hry pana Šebesty, Divadlo DNO, pétanque, möllky. Poprock Pavel Vintrlík. gastronomický ráj šťavnaté koláče a voňavé knedlíky meruňkový sekt, víno a pálenka z meruněk cooking show workshopy dětská škola vaření speciální meruňková food zóna chill zóna meruňkový jarmark praštěné soutěže pro děti v loupání meruněk a v pojídání knedlíků pro dospělé a mnoho dalšího Regionální potravina a workshopy s držiteli ocenění prohlídky židlochovického zámku výstava z historie meruněk, vína a meruňkářství v Židlochovicích výstava lilií No a pokud vás zajímá, kde se vzaly všechny ty meruňky? Žádný dovoz, jste v kraji meruněk, proto je veškeré ovoce ze sadů jižní Moravy. Přijďte objevit kouzlo meruněk a užít si den plný nevšedních chutí, radosti a zábavy ! vstupenky zde: https://www.smsticket.cz/…ova

> Otevírací doba

od 10:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Židlochovice
Ulice: Židlochovice
Telefon: +420 736 112 538
E-mail: [email protected]

> Komentáře