Juklík pořádá plavecké příměstské tábory | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Juklík pořádá plavecké příměstské tábory

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

08.07.2024-28.08.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Plavecké centrum Juklík pořádá i letos oblíbené příměstské tábory pro děti od 5 do 14 let. Na ty tu čeká doslova ráj pro letní dovádění - Juklík má bazény s teplou vodou, hernu a nechybí ani obrovská zahrada. Na děti čeká na příměstském táboře v Juklíku skutečně pestrý program – těšit se mohou na plavání i další sportovní aktivity a také na výtvarné činnosti a spoustu zábavy. Starat se o ně budou milé a zkušené instruktorky, které u menších dětí v průběhu dne myslí i na potřebný odpočinek. Příměstský tábor je pětidenní s tím, že děti přicházejí ráno a večer se vracejí zase k rodičům – jeden den je pro ně ovšem připraveno prodloužené hlídání v podobě domácího kina a poslední noc mohou v Juklíku přespat, což je pro děti vždy velký zážitek. Termín: 8. července – 28. srpna 2024 (pětidenní turnusy od pondělí do pátku) Místo: Plavecké centrum Juklík, U Jezera 2031, Praha 5 Více informací: https://www.juklik.cz/primestsky-tabor-leto-2024

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: U Jezera 2031/34
Telefon: 251610441
E-mail: [email protected]

> Komentáře