Léto na Doteku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Léto na Doteku

Foto: Dotek Infokoloniál

> Termín

01.07.2024-31.08.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Léto na DOTEKu - červenec a srpen KAŽDÉ ÚTERÝ 10.00 - 17.00 / otevřeno po celý den za každého počasí TVOŘIVÉ DÍLNIČKY pro děti s rodiči Vyrobte si máslo, svíčku, lněnou panenku, Krakonošův knoflík. Z bylinek připravte čaj, sůl, mýdlo či vonný sáček. Naučte se filcovat z ovčí vlny. KAŽDÝ ČTVRTEK vždy v 10.00 a ve 14.00 / program může být změněn v závislosti na počasí VÝPRAVY DO MINULOSTI Ponořte se do časů dávných dřevorubců a budařů a objevte horskou krajinu před mnoha staletími. Poslechněte si vyprávění příběhů ve starém kostele. PROGRAMY V PŘÍRODĚ Výzva pro rodiny s menšími dětmi: Pomozte najít tátovi Chrostíkovi ztracené děti! Ceny dílniček a programů se pohybují mezi 50 - 100 Kč na osobu. Kromě toho DENNĚ od 9:00 do 18:00 můžete využít: Samoobslužný zahradní program "Kouzelný svět jménem zahrada" 4 questy a 12 stezek s badatelskými listy a pomůckami Expozici "Jak žít a přežít v přírodě a civilizaci" Prohlídku renesančního kostela s tištěným průvodcem Výstavu obrazů Josefa Rybky v Domě obnovy tradic, ekologie a kultury Relax v přírodní zahradě s hřištěm a kuličkovou dráhou Nabídku regionálních produktů a občerstvení v našem Infokoloniálu

> Otevírací doba

09:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Horní Maršov
Ulice: Horská 175
Telefon: 739203205
E-mail: [email protected]

> Komentáře