Týden angličtiny pro mládež v Praze | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Týden angličtiny pro mládež v Praze

> Termín

19.8.2024 - 23.8.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Letní prázdniny 2024 budou pro vašeho teenagera nezapomenutelné s týdnem angličtiny od Skřivánka! Náctiletí využijí léto efektivně a také získají zajímavé zážitky. Investujte do vzdělání svých dětí a přihlaste je do intenzivního týdenního kurzu angličtiny. Náš letní týdenní kurz angličtiny pro mládež ve věku 13–⁠15 let bude pořádán zábavnou formou –⁠ zapojujeme do výuky jazykové hry, zajímavé aktivity i nové technologie. Kurz angličtiny bude velmi intenzivní, ale nudné biflování gramatiky a slovíček nečekejte. Garantujeme uvolněné příjemné prostředí, pozitivní motivaci, situace z reálného života nasimulované lektorem a střídání dynamických aktivit s klidnějšími fázemi hodiny. Chceme, aby děti měly radost z angličtiny a aby je bavila. Budeme se snažit odbourat strach a nesmělost dětí z mluvení v angličtině, obohatit jejich slovní zásobu a vylepšit jejich konverzační dovednosti, aby se vyjadřovaly plynule a bez ostychu. Zároveň budeme maximálně usilovat o to, aby si děti kurz užily, těšily se do něj a byla to pro ně zajímavá a zábavná zkušenost. Objednejte vašim dětem kurz angličtiny, který je bude bavit a posune je dál!

> Otevírací doba

9:00-13:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Na Dolinách 22
Telefon: +420 606 748 324
E-mail: [email protected]

> Komentáře