HistoryPark - pravěké hřiště pod Řípem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

HistoryPark - pravěké hřiště pod Řípem

Foto: Kristýna Matějková

> Termín

29.6.2024-1.9.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pravěké hřiště v HistoryParku se o letních prázdninách opět otevře! Těšit se můžete na oblíbené lektorované programy, rozšířené hřiště a nádherné výhledy na horu Říp! Pokud si chcete jako rodiče či prarodiče užít s dětmi čas v klidu, při objevování a poznávání, a přitom si tak trochu odpočinout,pak vyrazte o prázdninách na výlet do HistoryParku.  Už devátou sezonu pro vás chystáme lektorované programy, během kterých si užijete spoustu zábavy a dozvíte se mnoho nového nejen o pravěku. Pro nejmenší je připraveno 3D pískoviště, na kterém si můžou vlastnoručně vymodelovat terén krajiny nebo nově pískoviště se stopami dinosaurů. K dispozici je prostorné hřiště, zastřešená posezení i úschovna kol i zavazadel. Program je možné realizovat za každého počasí, většina aktivit se nachází pod střechou.  Největším lákadlem HistoryParku je možnost vyzkoušet si skutečné archeologické vykopávky, práci s detektorem kovů nebo tvořit v keramické dílně. Tyto lektorované aktivity, dětské dílny, pro vás budou připraveny každý den, v průběhu celých prázdnin, rezervace není nutná.  Občerstvení je zajištěno v Bistru U mamuta, kde si můžete vychutnat kávu, něco sladkého, nebo si dát oběd. Nezapomněli jsme ani na tematické suvenýry. 

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Ledčice
Ulice: Ledčice 222
Telefon: 732161216
E-mail: [email protected]

> Komentáře