Týden angličtiny pro mládež v Plzni | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Týden angličtiny pro mládež v Plzni

> Termín

15.7.2024 - 19.7.2024
8.8.2024 - 9.8.2024

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Letní prázdniny 2024 budou pro vašeho teenagera nezapomenutelné s týdnem angličtiny od Skřivánka! Tento kurz je navržen speciálně pro mladé studenty, kteří chtějí využít letní prázdniny k zlepšení svých jazykových dovedností v přátelském a podnětném prostředí. Investice do jazykového vzdělání vašeho dítěte se vyplatí, tak neváhejte! Náš letní kurz angličtiny pro mládež ve věku 13 až 15 let bude plný zábavy – zařadíme jazykové hry, zábavné aktivity a moderní technologie. Připravte se na intenzivní kurz bez nudného memorování gramatiky a slovíček. Garantujeme přátelskou atmosféru, motivaci, simulace reálných situací a střídání dynamických a klidnějších fází hodiny. Naším cílem je, aby děti angličtinu milovaly a užívaly si ji. Budeme se snažit odbourat strach a stydlivost při mluvení v angličtině, rozšíříme jejich slovní zásobu a zlepšíme konverzační schopnosti pro plynulé a sebejisté vyjadřování. Kurz je navržen tak, aby byl pro děti zajímavým a zábavným dobrodružstvím. Neváhejte a zapojte vaše děti do kurzu angličtiny, který je bude bavit!

> Otevírací doba

9:00-13:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Purkyňova 27
Telefon: +420 737 208 659
E-mail: [email protected]

> Komentáře