Obchodní centrum láká návštěvníky na léto plné sportu a novou lezeckou stěnu. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Obchodní centrum láká návštěvníky na léto plné sportu a novou lezeckou stěnu.

> Termín

6.6.2024-31.8.2024

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V obchodním centru Westfield Chodov vzniká nová lezecké stěna na bouldering. Slavnostní zahájení jejího provozu proběhne 6. června od 15.00 hodin a následně bude stěna zdarma přístupná veřejnosti vždy od čtvrtka do neděle až do konce srpna. Spoluautorem stěny je nejlepší český lezec Adam Ondra, který je také patronem celé akce. Slavnostní otevření boulderingové lezecké stěny proběhne 6. června 2024 od 15.00 hodin ve Westfield Chodov. Úplní začátečníci i pokročilí lezci ji následně mohou využít každý týden od čtvrtka do neděle až do konce srpna, a to zcela zdarma. O své zdraví nemusí mít obavy, proškolený personál bude vždy na místě dbát na maximální bezpečí všech lezců. Zároveň bude ochoten poradit, jak se sportem začít. V den slavnostního zahájení provozu stěny se návštěvníci mohou těšit mimo jiné také na hudební doprovod a celou řadu soutěží. Speciálním hostem zahajovacího eventu bude Aneta Loužecká, mistryně světa v ledolezení. Vyzkoušejte bouldering i parkour Lezecké léto doprovodí řad atraktivních sportovních workshopů. Na jednom z nich se zájemci seznámí s oblíbeným parkourem a vyzkouší si, jak s touto moderní sportovní disciplínou bezpečně a beze strachu začít. Na programu je dále moderovaný lezecký den, kdy bude možné naučit se základy lezecké techniky, principy bezpečného jištění a vše si na stěně na vlastní kůži vyzkoušet. Návštěvníci, kteří preferují sport v jeho pasivní podobě nebo jsou jen nadšenými fanoušky sportovního lezení, se mohou těšit na živou projekci streamů ze závodů Adama Ondry. Vyvrcholením celého lezeckého léta ve Westfield Chodov bude osobní setkání fanoušků s Adamem Ondrou. Přivítání Adama po návratu z olympiády v Paříži proběhne na konci léta, o přesném termínu bude Westfield informovat na svých webových stránkách.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 11
Ulice: Roztylska 2321/19
Telefon: 272173626
E-mail: [email protected]

> Komentáře