Penzion Pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Pohádka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V penzionu je k dispozici pískoviště pro děti,hřiště na plážový volejbal a míčové hry,zapůjčení a úschovy jízdních kol, venkovní posezení s možností grilování,parkoviště,možnost zajištění hostenky pro rybáře a doporučení lukrativních míst pro rybolov. Lednicko-valtický areál je jedinečnou přírodně-kulturní památkou zapsanou do seznamu světového dědictví UNESCO. Příroda je tvořena komponovanou krajinou s parky, lesy a rybníky. V okolí Lednice a Valtic bylo rodem Liechtensteinů vybudováno několik unikátních památek, které jsou citlivě zasazeny do atmosféry okolní krajiny. Těmito atraktivními místy vedou nenáročné cyklostezky, po kterých můžete vyrazit až do nedalekého Rakouska. Pěší turisty jistě nadchnou rozsáhlé zámecké parky a nedaleká chráněná krajinná oblast Pálava. Rádi Vám poradíme kam z penzionu vyrazit na výlet. Možností je opravdu hodně.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Lednice
Ulice: Slovácká 688
Telefon: 732 321 595 
E-mail: [email protected]

> Komentáře