Květen v Levandulovém údolí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Květen v Levandulovém údolí

> Otevřeno

květen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

18. – 19.5. Od 10:00 do 18:00 hod. v levandulovém údolí Koláčové májové slavnosti Na koláčových májových slavnostech si můžete vychutnat různé druhy koláčů: kynuté, nadívané, listové, odpalované, ovocné, makové, tvarohové, ořechové a trojctihodné. A to není vše! V nabídce bude také naše levandulová a mátová bábovka, studené dezerty, poháry, levandulové pivo, vaječný koňak, punč, čaje, mojito a náš skvělý sekt. Pro osvěžení si můžete dopřát domácí limonády nebo ledové čaje s bylinkami. A nezapomeňte ochutnat naši úžasnou Levanduli Chodouňskou! Projít se budete moci našim bio levandulovým a růžovým polem. Pro děti je připraveno hledání pokladu u Ježibaby, a každý víkend jsou pořádány bylinné dílny. 25. 5. Od 10:00 do 18:00 hod. v levandulovém údolí Květinová sobota Květiny, kam se podíváš a jak tě napadnou. Na tvém novém klobouku, v proceduře, kterou si vybereš, na dece v růžovém nebo levandulovém bio mojitu nebo na talíři se skvělým pokrmem z českého kalendáře. 26. 5. Od 14:00 do 15:30 hod. Laskavá neděle s RNDr. Václavem Cílkem s vámi a Martinou Kociánovou Zveme vás do Levandulového údolí na jedinečnou sérii setkání “Laskavé neděle”, která se koná jednou měsíčně ve spolupráci s Martinou Kociánovou z Rádia Universum. 26. května se na “Laskavé neděli” setkáte s hostem s RNDr. Václavem Cílkem. Téma: K největším změnám dojde většinou v krizi Celý den můžete užívat klimaterapie v našem resortu, aromaterapii v útulném Aroma domku nebo relaxovat v křesle naší restaurace. Užijte si čajové degustace, rituály, klidné procházky, art terapii v našich ateliérech, a vychutnejte si lahodný oběd nebo snídani připravenou z čerstvých surovin z lokálních farem a našich zahrad a polí. Vstupenky zakoupíte ZDE.

> Otevírací doba

Každý víkend máme otevřeno 10-18

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chodouň
Ulice: Chodouň 276
Telefon: + 420 722 114 943
E-mail: [email protected]

> Komentáře