Školka U Fanouška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Školka U Fanouška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Školka - určená pro děti od 2 do 6 let, 2 krát denně výuka anglického jazyka( hravou formou) - každý den má své "Téma" , kterému se děti po celý den věnují( např. lidské tělo, čísla, emoce, barvy, sluch, zrak) - důraz klademe také na emoční výchovu každého jedince a přípravě na tvrdou realitu života Rodinné centrum U Fanouška zjednodušuje život všem aktivním rodičům, kteří se svými dětmi chtějí bavit a řádit. Prostorná herna, balónkový a autíčkový koutek a dílna je tu pro Vás ! Rodinné centrum - hlídání dětí po celý den , popř. i noc kroužky pro děti od 3 let ( jóga, tanečky, angličtina, výtvarné tvořeníčko, hravé divadélko) aktivity pro děti od cca 20 měsíců ( tanečky, cvičení, rytmické hrátky) aktivity pro všechny děti - herna pro rodiče s dětmi cvičení pro těhotné ženy s poradenstvím a předporodní přípravou Powerjóga a Pilates pro dospělé dopolední Powerjóga s možností hlídání dětí služby: Hodinový manžel, manikura a masáže s možností hlídání dětí, dárkové šeky, pronájem herny na oslavičky kontaktní osoba : Nahodilová Karolína- ředitelka

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: V Olšinách 3138/104
Telefon: 739068603
E-mail: [email protected]

> Komentáře