Zahájení sezóny 2023 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zahájení sezóny 2023

Foto: Zámek Slavkov - Austerlitz

> Termín

25.3.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Slavnostní zahájení sezóny na jednom z nejkrásnějších zámků Jižní Moravy. Představíme Vám akce, které jsme pro Vás na sezónu 2023 připravili. Připíšeme další ročníky Vámi oblíbených akcí, jako Veteranfest, Slavkov Open, Tenkrát ve Slavkově nebo To nejlepší z Moravy. Těšit se můžeme i na koncerty, divadla, filmový festival, akce pro děti, jarmarky, slavnosti nebo kostýmované prohlídky. Které akce konktrétně to budou? Přijďte v sobotu 25. března od 14 do 16 hodin do vstupní haly zámku a dozvíte se to od nevšedních představitelů. Slavnostní zahájení sezóny na našem zámku se letos předvede v zcela novém kabátu. Zámek se otevře již od rána v obvyklém čase. Navštívit můžete klasické trasy, jako Historické sály nebo salónky. Máme pro Vás na tento den připraveno nejedno milé překvapení, například: • 50% sleva ze vstupného na výstavu SVĚT KOSTIČEK (dílnička bude otevřená pro veřejnost od 26. 3.). • ve 14 hodin proběhne v Historickém sále zámku oficiální slavnostní zahájení sezóny. • od 14 do 16 hodin budou v části prohlídkové trasy Historické sály k vidění oživlé obrazy. Už teď můžeme prozradit, že se zde setkáte s oblíbenými postavami, které k zámku patří. (vstup volný) • zahájení výstavy „Slavkováci Slavkovu“ (v prostorách Informačního centra, vstup volný).

> Otevírací doba

14:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Slavkov u Brna
Ulice: Palackého náměstí 1
Telefon: 513034156
E-mail: [email protected]

> Komentáře