Šperkařský festival a rukodělné trhy, Výstaviště Kroměříž, 4.-5.2.2023 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Šperkařský festival a rukodělné trhy, Výstaviště Kroměříž, 4.-5.2.2023

Foto: Dan Čagánek

> Termín

4.2.2023-5.2.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9

> Popis

ŠPERKAŘSKÝ FESTIVAL A RUKODĚLNÉ TRHY, VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ, 4.-5.2.2023 Návštěvníci se mohou těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů Milovníci kreativní tvorby mají jedinečnou příležitost vidět práci přadleny na kolovrátku, tkadleny, drátenice, plstění ovčí vlny mokrou a suchou cestou, skláře při vyfukování drobných ozdob. Pro děti i dospělé připraveny tvořivé dílničky jako výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik, malování na obličej atd. Na ploše více jak 8000 m² se návštěvníci mohou těšit na nepřebernou škálu handmade výrobků od předních českých firem. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti a dospělé, šitá paráda apd. Budete moci zakoupit z velkého množství materiálů pro kreativní tvorbu jako bavlněnou přízi, korálky a komponenty, galanterii, umělecké štětce a fixy, floristický materiál. ►Akce pro celou rodinu. ►Po celou dobu k dispozici Dětský svět. ►Kulturní program a bohaté občerstvení zajištěno. ► Parkování zdarma. OTEVÍRACÍ DOBA : sobota 4. 2. 2023 9.00 - 17.00 neděle 5. 2. 2023 9.00 - 17.00 VSTUPNÉ: Dospělí - 90,- Kč Důchodci nad 65 let, ZTP - 50,- Kč Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod - ZDARMA Bližší info : www.hobbyvystaviste.cz, 604 670 861.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Výstaviště Kroměříž, K Výstavišti 4069/8
Telefon: 604670861
E-mail: [email protected]

> Komentáře