Krampus show na Výstavišti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Krampus show na Výstavišti

Foto: Tereza Hajduchová

> Termín

26.11.2022

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Nenechte si ujít jedinečnou a děsivou Krampus show v Malé sportovní hale a užijte si peklo plné temných postav. Takové v Praze dosud nebylo! Do Malé sportovní haly na Výstavišti zavítá více jak 60 krampus čertů z proslulých rakouských průvodů. Na akci s ďábelskou atmosférou můžete očekávat i program v podobě ohňového vystoupení skupiny Pyroterra a hudební doprovod Dje. Předpověď počasí sledovat nemusíte, v Malé sportovní hale na vás pršet ani sněžit nebude! Akce je rozdělená na odpolední „Krampus family show“ a večerní „Krampus night show.“ Krampus family show od 16:00–18:00 hod. – je vhodná pro rodiny s dětmi ve věku 3–15 let a představí se na něm 30 krampus čertů i andělé. Během odpoledne si můžete s dětmi na Střídačce vyrobit masku na kreativním workshopu. Krampus night show od 20:00–22:00 hod. – je určená pro dospělé a děti od 10 let, po celou dobu bude probíhat pyrotechnická a ohňová show. Večer bude řádit 60 krampus čertů a programem bude provázet Dj. Focení s Krampus čerty 11:00–18:00 hod. – zarezervujte si Krampus čerty jenom pro sebe a pořiďte si s nimi originální selfie. Fotit se může max. 5 osob po dobu 10 min. Přijďte se bát na Výstaviště!

> Otevírací doba

Krampus family show od 16:00–18:00 hod.
Krampus night show od 20:00–22:00 hod.
Focení s Krampus čerty 11:00–18:00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: U Výstaviště 67
Telefon: 606 760 458
E-mail: [email protected]

> Komentáře