Motýlí den v Zooparku Zájezd | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Motýlí den v Zooparku Zájezd

Foto: Zoopark Zájezd

> Termín

6.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte poznat svět motýlů do Zooparku Zájezd! V sobotu 6. srpna otevíráme další zcela novou expozici! Při naučné stezce (mezi vstupem do části zoo U velbloudů a hlavním parkovištěm) byla v uplynulých měsících výrazně rozšířena motýlí louka, a právě odtud vychází i nová okružní stezka do tajemné motýlí zahrady, kde poznáte netušená zákoutí, a zároveň se zde dozvíte spoustu zajímavostí ze světa tohoto krásného hmyzu. U příležitosti otevření expozice chystáme bohatý doprovodný program. Na co všechno se můžete těšit? • Otevření nové expozice Tajemná motýlí zahrada • Celodenní kvíz stezkou motýlů • Fotografická výstava Motýlení (bude k vidění i po skončení akce) • Komentované povídání o motýlech v 11:00 a v 14:30, přijede k nám odborník na motýly z ČZU, pan doc. Vladimír Vrabec • Dílnička, malování na obličej, skákací hrad Pozor! Kdo přijde ve vílím nebo motýlím kostýmu, dostane malou odměnu od naší motýlí víly Ivanky

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zájezd
Ulice: Zájezd 5
Telefon: +420312250889
E-mail: [email protected]

> Komentáře