Hudební Kroměříž – Slavnostní symfonický koncert | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hudební Kroměříž – Slavnostní symfonický koncert

Foto: Hudební Kroměříž

> Termín

14.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Slavnostní symfonický koncert oslaví významné životní jubileum houslového virtuosa Václava Hudečka. 14. srpna v 19.00 hodin vystoupí ve Skleníku Květné zahrady nejen Václav Hudeček, ale také Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod taktovkou dirigenta Tomáše Netopila a dva laureáti předchozích ročníků Letní hudební akademie – houslista David Hernych a violoncellista Tomáš Prechal. V průběhu večera zazní skladby Antonína Dvořáka, Johannese Brahmse, Edwarda Elgara a Antonia Vivaldiho. Cena vstupného je 390 Kč, pro seniory, studenty a ZTP 300 Kč. Nevšední zážitek nabízí limitovaná edice Zlatých vstupenek. Pouze 8 míst! Vstupenka v ceně 600 Kč zaručuje sezení v 1. řadě, víno a občerstvení po skončení koncertu s umělci a VIP hosty. Vstupenky jsou v prodeji online na www.academykromeriz.com/festival-hudebni-kromeriz/slavnostni-symfonicky-koncert/ Program: Dvořák Antonín – Legenda číslo 4 C dur op. 59 Brahms Johannes – Houslový koncert D dur op. 70, – První věta Elgar Edward – koncert pro violoncello e moll op. 85, – III. Část Adagio, – IV. Část Allegro – pauza – Dvořák Antonín – Legenda č. 6 cis moll op. 59, Legenda č. 3. g moll op. 59 Dvořák Antonín – Romance pro housle a orchestr f moll op. 11 Vivaldi Antonio – L‘Estro Armonico koncert op. 3 číslo 11 d moll pro dvoje housle a violoncello www.hudebnikromeriz.cz

> Otevírací doba

od 19:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Gen. Svobody 1192, 767 01 Kroměříž
Telefon: 602 576 870
E-mail: [email protected]

> Komentáře