Festival parních lokomotiv | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival parních lokomotiv

Foto: Martin Pokrývka

> Termín

09.09.2022 - 11.09.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

**Festival parních lokomotiv 2022** Třetí ročník Festivalu parních lokomotiv „STEAM 53“ se vrací zpět do Benešova a  uskuteční se ve dnech 9. – 11. září 2022. Po třech letech se festival vrací zpět do Benešova, kde se uskutečnil první ročník. I letos se můžete těšit na lokomotivy z Česka, Rakouska, Německa, Slovenska, Maďarska a Polska. Každý den pracujeme na přípravě pestrého programu 3. ročníku Festivalu a vyjednáváme přepravy atraktivních a zajímavých exponátů na výstavu do Benešovského depa. A dále připravujeme tradičně velmi zajímavé hvězdicové jízdy zvláštních vlaků v okolí Benešova. Patronkou  Festivalu parních lokomotiv v tomto roce bude velká milovnice železnice Olga Menzelová. Zapište si tedy do svých kalendářů datum 9. – 11. září 2022! **Program Festivalu** **Pátek** Zahájení festivalu jízdou protokolárního vlaku - Protokolární vlak vyjede v pátek 9. září 2022 13:09 z Prahy Vršovic. Trasa vlaku je plánována přes Prahu Braník, Davli, Jílové u Prahy, Čerčany a končí v Benešově u Prahy. Více informací: [https://festivalparnichlokomotiv.cz/protokolarni-vlak/](https://festivalparnichlokomotiv.cz/protokolarni-vlak/) **Sobota** - Výstava v depu od 9:00 – 17:00 - Jízdy zvláštních vlaků - Otáčení vozidel na točně - Jízdy na stanovišti strojvedoucího v depu - Občerstvení, suvenýry - Statické noční fotografování **Neděle** - Výstava v depu od 8:00 do 16:00 - Jízdy zvláštních vlaků - Otáčení vozidel na točně - Jízdy na stanovišti strojvedoucího v depu - Občerstvení, suvenýry Vstupenky již v prodeji. Informace o vstupném: [https://festivalparnichlokomotiv.cz/vstupenky/](https://festivalparnichlokomotiv.cz/vstupenky/)

> Otevírací doba

pátek - protokolární vlak
sobota - 9:00 - 17:00
neděle - 8:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Benešov
Ulice: Konopišťská 395
Telefon: 775415161
E-mail: [email protected]

> Komentáře