28. ročník největší triatlonové události ve Šluknovském výběžku se blíží – návštěvníky čeká sportovní i kulturní vyžití | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

28. ročník největší triatlonové události ve Šluknovském výběžku se blíží – návštěvníky čeká sportovní i kulturní vyžití

> Termín

5.8.2022-6.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přípravy letošního ročníku Houmrova triatlonu finišují, je nejvyšší čas zajistit si startovní balíček a rezervovat si první srpnový víkend. Program je opět velmi nabitý a osloví nejen sportovní nadšence, ale i celé rodiny, nenechte si proto ujít 28. ročník největší triatlonové události ve Šluknovském výběžku. V pátek 5.8. se budou ve Sportovním areálu města Jiříkov u Rumburku konat závody pro děti. Večer čeká návštěvníky DJ SHOW Aleše Matouška z rádia KISS a první část hudebního festivalu. V sobotu 6.8. se uskuteční hlavní závod Houmrův triatlon pro dospělé. Celou událost ukončí druhý den hudební festival, na kterém vystoupí mj. Kamelot, Vltava aj. Více informací na Facebooku: https://www.facebook.com/htriatlon. On-line registrace probíhá na www.htriatlon.cz. Zájemci se mohou registrovat ještě na místě v den konání závodu.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Jiříkov
Ulice: JIříkov
Telefon: Jiříkov
E-mail: Jiříkov

> Komentáře