Paddleboardy v Centru Černý Most | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Paddleboardy v Centru Černý Most

> Termín

20.6.2022 - 20.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Paddleboardy jsou stále oblíbenějším způsobem aktivního odpočinku. V Centru Černý Most máte během léta možnost si tento vodní sport zdarma vyzkoušet a třeba si na paddleboardu zacvičit i jógu! Před západním vstupem do Centra právě vyrostl 14m bazén plný paddleboardů pro všechny, kdo by si rádi tento zábavný sport zkusili a něco více se o něm dozvěděli. Zastavit se pro odbornou radu nebo si paddleboard zapůjčit a sami vyzkoušet můžete kdykoliv ve všední den od 13.00 do 19.00 hod. nebo o víkendech mezi 11.00 a 19.00 hod. Nenechte si ujít ani speciální lekce pádlování a jógy na paddleboardech s profesionálními instruktory. Kurz paddleboardingu proběhne pravidelně každý den včetně víkendu od 15.00 do 16.00 hod. a lekce jógy na paddleboardech každé úterý a pátek od 18.00 do 19.00 hod. Bazén a celý program bude před Centrem Černý Most k dispozici až do 20. srpna. Akce probíhá ve spolupráci s největším prodejcem paddleboardů v České republice Snowboardel.

> Otevírací doba

Všední dny od 13.00 do 19.00 hod.
Víkendy od 11.00 do 19.00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Chlumecká 765/6
Telefon: 608009043
E-mail: [email protected]

> Komentáře