Ledčický šíp - speciální víkendová akce pro rodiny s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ledčický šíp - speciální víkendová akce pro rodiny s dětmi

Foto: Kristýna Matějková

> Termín

25.6.2022 - 26.6.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Na začátek prázdnin nás už tradičně čeká akce věnovaná tentokrát nejen lukostřeleckému umění! Během celého víkendu budete mít možnost si v našem areálu vyzkoušet lektorovaný program zahrnující střelbu z různých typů luků, ale i z katapultu nebo trebuchetu! Přijeďte si zastřílet postaru - staňte se lučištníkem a vyzkoušejte svou odvahu na lovecké stezce z pravěku. Letos chystáme její rozšíření, aby bylo dobrodružství ještě větší! Vystřelte si sami z trebuchetu, z katapultu nebo z děla na stanovišti bitevních strojů. A kdo má z velkých strojů strach, může si v detailu prohlédnout jak fungují na miniaturizovaných modelech. Programem Vás budou provázet kostýmovaní lektoři z týmu lucistnice.cz, kteří dotvoří tu pravou atmosféru, a zodpoví všechny Vaše otázky. Občerstvení bude po celý víkend zajišťovat naše bistro U mamuta se speciální nabídkou. V sobotu 25.6.2022 bude možné v rámci vstupného shlédnout dvě loutková představení "Spytihněv, kníže české!" od Ilegumovy divadelní společnosti, a to od 11:00 a od 14:00 hodin. Užijte si předprázdninový víkend v HistoryParku s celou rodinou!

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Ledčice
Ulice: Ledčice 222
Telefon: 732161216
E-mail: [email protected]

> Komentáře