Šachové prázdniny v Praze | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Šachové prázdniny v Praze

Foto: Lukáš Černoušek

> Videogalerie

> Termín

11.7.2022 - 15.7.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cíl Hrajete šachy trochu nebo hodně, ale hlavně rádi? Chtěli byste poznat i jiné takové děti, které se jim občas doma věnují? Nebo dokonce i některé, které hrají závodně? Na našem táboře plném her poznáte osobně i nás trenéry. Intenzivní několikadenní soustředění je završením šachového kroužku uplynulého školního roku. V užším kruhu zájemců dětem zábavnou formou umožní prohloubení šachových znalostí, které během roku získaly. Organizace a program V době od 7:30 do 8:00 bude probíhat předávání dětí rodiči. Celodenní aktivity budou sestávat z kombinace šachového i nešachového programu: průběžné i jednorázové šachové hry a soutěže, výuka nových témat, soutěže a aktivity na školním hřišti. V čase 16:00 – 17:00 bude možné si děti vyzvednout. Stravování Obědy budou probíhat v restauraci Puškin, která se nachází hned vedle školy (www.restauracepuskinsporilov.cz) – polévka + hlavní jídlo (každý den výběr z 5 jídel). K svačině bude podáváno obložené pečivo a ovoce.

> Otevírací doba

7:30-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Na Chodovci 54/2700
Telefon: 723638888
E-mail: [email protected]

> Komentáře