Jazykový pobytový tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jazykový pobytový tábor

> Termín

17.7.2022 - 22.7.2022
24.7.2022 - 29.7.2022
31.7.2022 - 5.8.2022
21.8.2022 - 26.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Přejete si, aby vaše děti přes léto studovaly cizí jazyk, ale bojíte se je poslat do zahraničí? Vsaďte na jazykový tábor. Zůstanou v České republice, přesto budou každý den komunikovat v cizím jazyce. JAZYKOVÝ TÁBOR? TO JE HRA! Jak to na táborech bývá, děti si budou hrát. Dopoledne se budou učit, odpoledne budou plnit různé aktivity. Hovořit se bude cizím jazykem, češtinu použijeme minimálně. PROČ BUDE JAZYKOVÝ TÁBOR DĚTI BAVIT? - Budou cvičit cizí jazyk tou nejpřirozenější formou. Často si ani nevšimnou, že se učí. - Čeká na ně plno zážitků, her a aktivit – vše v angličtině. - Užijí si i zvířátka – na statku jsou ovečky, poníci, oslíci, kozy, labutě i pávi. - Vezmeme je na kratší i delší výlety po okolí. - Připravíme pro ně tradiční táborové aktivity, táborák a noční bojovku. - Celým programem se bude prolínat táborová hra. - Pohodoví lektoři a vedoucí se stanou výbornými parťáky. - Z tábora si děti odvezou mnoho zážitků i nová přátelství. Cena turnusu je 7 190 Kč za dítě. V ceně je ubytování, stravování, výuka angličtiny a výukové materiály, doprovodný táborový program, výdaje na táborové hry a odměny.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Chrášťany
Ulice: Benice 1
Telefon: 224 210 422
E-mail: [email protected]

> Komentáře