Červen bude v Centru Černý Most plný kreativity, hraní a inspirace díky exkluzivní zóně LEGO®! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Červen bude v Centru Černý Most plný kreativity, hraní a inspirace díky exkluzivní zóně LEGO®!

> Termín

25.6.2022-26.6.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zóna LEGO odstartuje v sobotu 4. června s moderátorem show LEGO® Masters Matoušem Rumlem a dospělými experty a sběrateli kostiček LEGO, kteří se s vámi podělí o své stavitelské rady a tipy. V neděli 5. června se můžete těšit na setkání s youtuberem a vlogerem PEDREM. Celým víkendem vás navíc provede moderátorka Naomi Adachi. O víkendu 25.–26. června navštíví zónu LEGO tváře letošního ročníku reality show LEGO® Masters. V průběhu obou termínů bude v Centru Černý Most probíhat soutěžní slosování o 8 hodnotných stavebnic LEGO. Podmínkou účasti v soutěži je splnění výzvy, kdy během 15 minut postaví každý soutěžící svůj vlastní výtvor z kostiček a zařadí se tak do slosování. Přijďte si užít stavění, hraní, soutěže, fotostěny a stovky malých dárků LEGO pro každého. Těšíme se na vaši návštěvu!

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9
Telefon: +420 281 918 100
E-mail: [email protected]

> Komentáře