ŠESTKA ZDRAVÁ HRAVÁ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ŠESTKA ZDRAVÁ HRAVÁ

Foto: Monika Frýdecká

> Termín

1.06.2022-30.6.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tradiční akce MČ Prahy 6 "Měsíc Zdravé Šestky", která přináší široké veřejnosti možnost zdarma si vyzkoušet nejrůznější volnočasové aktivity, se oblékla do "nového kabátu". Nový název zní "ŠESTKA ZDRAVÁ HRAVÁ". Mění se také datum konání, a to na 1.6. - 30.6. 2022. Slavnostní zahájení proběhne na tradiční akci „Den dětí“ dne 28.5. Proč se zapojit? Někdy může být fuška vhodnou zájmovou aktivitu najít, a proto je tu ŠESTKA ZDRAVÁ HRAVÁ, která dětem může s hledáním pomoct. Děti a rodiče se mohou lépe seznámit s prostředím vybrané aktivity. Děti a mladiství, dospělí i senioři si tak vyzkouší širokou nabídku aktivit už v červnu a v případě zájmu se mohou přihlásit hned od září. Nabídneme vám přes 100 druhů aktivit. Chystáme pro vás i soutěž o lákavé ceny! Stačí, když nás u fotky zmíníte na svém Facebooku – @sestkazdravahrava – nebo ji pošlete mailem na [email protected] a jdete do slosování! Ceny jsou krásné, tak neváhejte!

> Otevírací doba

8:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Praha 6
Telefon: 777 657 941
E-mail: [email protected]

> Komentáře