Monkey´s Gym pořádá zábavné sportovní příměstské kempy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monkey´s Gym pořádá zábavné sportovní příměstské kempy

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

04.07.2022-30.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Potřebujete v létě pracovat, nemáte babičky na hlídání a na „velké tábory“ se vaše děti ještě necítí? Přihlaste je na prázdninové sportovní kempy Monkey´s Gym, které mají mnohaletou tradici i skvělé reference. Výborně se na nich pobaví, mnoho nového se naučí a ještě ten den vám o všem, co zažily, povyprávějí! Monkey´s Gym letos pro děti nabízí hned šest podob sportovních příměstských kempů: Kemp in-line bruslení, Kemp sportovní všestrannosti, Atletický kemp, Kemp míčových her, Outdoor sportovní kemp a Taneční kemp. Všechny jsou připraveny s ohledem na potřeby dětí, které se chtějí o prázdninách hlavně bavit. Profesionální lektoři se dětem věnují na 100 % – každý den trénují jinou dovednost, výuka je plná sportovních her a zábavných soutěží bez důrazu na výhru – vše tak, aby byl pro malé sportovce pohyb hlavně radostí a zábavou! Děti jsou na venkovním sportovišti i v profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym velmi spokojené. Kempy vedou zkušení kmenoví lektoři, kteří se řídí kvalitní metodikou ověřenou léty praxe. Pro rodiče je důležité, že v Monkey’s kladou důraz na individuální přístup a maximální prožitek – každý kemp je obsazen maximálně 15 dětmi, jimž se aktivně věnují vždy 3 trenéři. Děti k výkonům motivuje i to, že je kempem provází a pravidelně jim chodí fandit i maskot Monkey´s Gym – opička Lola. Poslední den děti čeká závěrečné sportovní klání a odměny za skvělé výkony. Kempy se konají po celé prázdniny, nechybí možnost omluv, náhrad i zajištění odpoledního programu. Místo: Monkey´s Gym Harfa, Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15a, Praha 9 Monkey´s Gym Šestka, Obchodní centrum Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6 Termín: 4. 7. – 30. 8. 2022, ve všední dny 8:30-13:00 s možností prodloužení do odpoledních hodin Více informací: www.monkeysgym.cz

> Otevírací doba

08.30-13.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Českomoravská 2420/15a
Telefon: 775161611
E-mail: [email protected]

> Komentáře