Dovolená v přírodě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dovolená v přírodě

Foto: RADKA z.s.

> Termín

9.7.2022-15.7.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Možnost doplnit pobytovou kapacitu střediska při konání pobytového tábora RADKA z.s. Trosečník. Lze i jen na pár dní v daném termínu. Vhodné pro rodiny s dětmi, skupinky seniorů, přátel… Zároveň lze získat zajištění “domácího” stravování (nebo využít možnost dovážení dle objednávky z blízké restaurace) a doplňkového programu dle domluvy a zájmu skupiny (jóga, večerní kreativní tvoření, táboráky, výlety apod.). Ubytování je v reovovaných dřevěných 3-4 lůžkových chatkách (2 postele a palanda), s lednicí, elektřinou, wifi i doplňkovým vytápěním; obsazenost dle Vašich možností, cena za chatku je 700,- Kč / noc. Areál vybaven hřištěm i bazénem pro malé děti, pergolou na posezení, ohništěm… Ve zděné budově je k dispozici jídelna s klubovnou a sociální zázemí (WC a sprchy). Doprava vlastní nebo je dostupné veřejnou dopravou (vlakový spoj Kadaň – Chomutov, Chomutov – Žihle). V okolí krásná příroda, lesy se skalkami, Rabštejn nad Střelou, blízké koupání…

> Otevírací doba

celodenní, lze jen několik dní v termínu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Žihle
Ulice: Žihle 42
Telefon: 734468449
E-mail: [email protected]

> Komentáře