Open House Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Open House Praha

Foto: Jana Zavoralová

> Videogalerie

> Termín

16.5.2022-22.5.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jako každý rok organizátoři chystají o festivalovém víkendu 21. a 22. května 2022 speciálně upravené prohlídky s hravými Listy pro malé architekty, které dětem přibližují architektonické pojmy a témata zábavnou formou. Prohlídky pro děti se uskuteční o víkendu 21. a 22. května 2022 v 6 otevřených budovách: Národní technická knihovna – so 15 hod., Novoměstská sokolovna – so 14 hod., ne 16 hod., Palác ARA – so 13 hod., ne 15 hod., Quadrio – so 16 hod., Štencův dům – ne 14 hod., Trmalova vila – ne 13 hod. I letos bude připravená otevřená Lego dílna a dílnička s Duplo kostkami. Lego dílna bude otevřena po celý festivalový víkend od 10 do 18 hodin v prostorách Technologického centra UMPRUM Mikulandská ve spolupráci s Czech RepuBRICK a vstup do dílny bude zdarma. Další doprovodné programy organizované přímo v jednotlivých budovách naleznete na: openhousepraha.cz/festival-2022/programy-pro-deti/.

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Mikulandská
Ulice: Praha
Telefon: 724 213 136
E-mail: [email protected]

> Komentáře