MOVE! kemp 2022 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

MOVE! kemp 2022

Foto: MOVE! Brno

> Videogalerie

> Termín

15.08.2022 - 19.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

MOVE! Kemp - komplexní základ pro sport i zdravý životní styl. Sportovní příměstský kemp pro všechny děti od 4 do 10 let, které se chtějí hýbat. Chceme aby si děti z MOVE! Kempu skutečně něco odnesly, proto se jim snažíme vštípit základy zdravého životního stylu a to od pohybu až po stravování. Proto na kempu budou profesionální trenéři, kteří dětem předají všestranné pohybové základy. Kromě nich se zde objeví i fyzioterapeut, který bude dohlížet, aby se děti už od útlého věku učily zdravému držení těla i pohybu. Nezanedbatelnou roli bude mít i nutriční terapeut, který zábavnou formou dětem představí správné stravovací návyky. Nouze nebude ani o zábavu, na té si totiž zakládáme, proto nás po celý týden budou provázet jak hry, tak i soutěže. ▪️ Pro děti od 4 do 10 let ▪️ Všestranný pohybový rozvoj ▪️ Základy zdravého stravování zábavnou formou ▪️ Profi trenéři, fyzioterapeut a nutriční terapeut Více informací na: movebrno.cz

> Otevírací doba

8:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Sirotkova 36
Telefon: 774 608 535
E-mail: [email protected]

> Komentáře