Dětský modelářský den | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský modelářský den

Foto: Tomáš Navrátil

> Termín

28.5.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Akce DMD je zaměřena zejména na mladé adepty leteckého modelářství a jejich rodiny. Za cíl si klade vzbudit a podpořit zájem o letecké modelářství, letectví a o aktivní trávení volného času. Během programu bude několik ukázek Motoshow https://duomotoshow.com/ ukázky leteckého umění špičkových RC pilotů letadel i vrtulníků letecké ukázky mladých začínajících i pokročilých modelářů nejen z LMK Praha 4 a Sobínky komentované letecké ukázky expozice exkluzivních modelů dramatické letecké souboje skupin Esa combat a Warbirds možná bude předveden motorový paragliding bonbónový bombardér Doprovodný program: RC simulátor- BumperBalls - tvořivé dílny i pro slečny, pro vás připravili zaměstnanci DDM Hobby centrum 4 Stavba balzových házedel - stavba plastikových modelů, pod odborným dohledem modelářů z LMK Praha 4 Skákací hrad- stánky s občerstvením a výbornou kávou -, prodejní stánek LM model s EPP modely-stánek s balónky vystavené budou RC tanky a hasičská technika ze Zličína

> Otevírací doba

9.00-17.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Zličín
Ulice: Sobínská 233, Crášťany
Telefon: 603503419
E-mail: [email protected]

> Komentáře