Minecraft (tvorba modů) - Strašidelný hrad | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Minecraft (tvorba modů) - Strašidelný hrad

> Termín

25.07.2022-29.07.2022

15.08.2022-19.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Program Pomozte pánovi hradu uchránit jeho poklady před všetečnými hrdiny. Postavíme si nedobytný hrad a při tom se naučíme vytvářet mody (úpravy světa) Minecraftu. Nastražíme na hrdiny různé pasti, tajné dveře nebo záludné obyvatele hradu. Minecraft je jednou z nejpopulárnějších her současnosti a my jejím prostřednictvím děti naučíme dovednosti do reálného života. Vytváření modů v MCreatoru nabízí mnoho programátorských konceptů (příkazy, proměnné, algoritmy, cykly, podmínky, a další), které využijí i u jakýchkoliv jiných programovacích jazyků. Práci s počítači prokládáme kreativními offline aktivitami a každý den trávíme čas venku. V rámci tábora se děti dostanou z role běžného uživatele do role tvůrce a porozumí, jak technologie fungují. Vstupní znalosti Letní tábor pro děti je vhodný i pro začátečníky. Půjdeme pěkně postupně a všechno si ukážeme. Co se studenti naučí? - Vytvářet vlastní bloky a struktury pro stavbu zámku, předměty a obyvatele pro tvorbu kvízů - Programátorské koncepty využitelné v jakémkoliv jiném programovacím jazyce - Pohyb a orientace ve 3D prostoru, práci se souřadnicemi - Prohloubí své informatické vzdělání a soft skills - Propojíme hru s reálným využitím - Během letního tábora se děti dozví více o online bezpečnosti Harmonogram tábora: 1.den Seznámíme se a ukážeme si, jak vytvořit mod do Minecraft. Budeme se zabývat hlavně stavbou hradu a vytvářet úpravy, které se nám k tomu budou hodit. 2.den Vytvoříme si vlastní obyvatele hradu a naprogramujeme jim chování. Také naprogramujeme překážkový běh a možnost návratu. Naučíme se, co jsou to události a jak vytvořit krátké programy. 3.den Naprogramujeme různé kvízy a logické úlohy. Naučíme se, jak pracovat s podmínkami. 4.den Naučíme se vytvářet tajné dveře na mnoho způsobů. Kódové zámky, dveře využívající čas a podobně. S tím se podíváme na proměnné a další programátorské koncepty. 5.den Zopakujeme vše, co jsme se naučili a využijeme to k vlastní tvorbě.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Hala 40, Bubenské nábřeží 306/13
Telefon: +420 777 653 659
E-mail: [email protected]

> Komentáře