mezinárodní tábor Přátelství bez hranic | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

mezinárodní tábor Přátelství bez hranic

Foto: DDM Třemošná

> Termín

24.07.2022 - 29.07.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Každý rok předkládá Dům dětí a mládeže Kamarád Třemošná dětem bohatou nabídku letní táborové činnosti, s důrazem na sportovní, tvořivé a technické aktivity. Jedním z pobytových letních táborů je projekt mezinárodního dětského tábora s padesáti procentní účastí českých a německých dětí ve věku 10- 14 roků. Cílem tábora je zdokonalení jazykové vybavenosti prostřednictvím jazykových animací, výchova dětí k solidaritě, toleranci a vzájemnému porozumění. Nezanedbatelnou součástí programu tábora je dobrovolná ekologická pomoc přírodě, kdy věnujeme jeden den úklidu lesa od odpadků. Tábora se účastní 20 dětí z DDM Kamarád Třemošná a 20 dětí ze spřáteleného školního klubu víceletého gymnázia Saale schule v německém Halle. Dětský mezinárodní, pobytový tábor se bude konat v termínu 25.7. - 30.7. 2021, v obci Boží Dar v Krušných Horách. Děti budou ubytovány v pronajatém rekreačním objektu, horská chata Dandie, v centru Božího Daru, kde budou mít zajištěné celodenní stravování v přilehlém restauračním zařízení.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Boží Dar
Ulice: Boží Dar 40
Telefon: +420 605 247 385
E-mail: [email protected]

> Komentáře