Tradiční český výrobce batohů BOLL přichází s novinkou pro školáky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tradiční český výrobce batohů BOLL přichází s novinkou pro školáky

Před půl rokem jsem pro dceru hledala dárek k sedmým narozeninám. Protože jezdíme často na výlety, na hory, na kolo a její první batůžek už jí nestačil, poohlížela jsem se po něčem větším. Tehdy jsem narazila na českou značku BOLL, kterou jsem sice znala, ale neměla s ní zatím žádnou zkušenost.

Porovnávala jsem několik výrobců a asi deset různých batohů, ale nakonec vyhrál 18-ti litrový Trapper. Získal si mě svým zádovým systémem, rozložením kapes, zapínáním, designem i poměrem kvalita/cena. Když jsem si proto zhruba před měsícem všimla, že BOLL uvádí na trh školní batohy, zbystřila jsem. Za rok odroste Elinka první aktovce a budeme stát před dalším dilematem – výběrem školního batohu.

A protože slovo dalo slovo, mohu vám dnes tuto novinku představit a také slíbit, že si již příští týden můžete o nové školní batohy zasoutěžit. Připravujeme pro vás oblíbený projekt „Testováno maminkami“ a mohu snad i prozradit, že budeme na vaše odborné testování předávat rovnou 4 krásné školní batohy BOLL.

Do designu školních batohů vložil BOLL zkušenosti z 30ti let výroby outdoorových batohů, testovaných v nejnáročnějších podmínkách vysokohorských expedic. Zároveň je ale zádová konstrukce uzpůsobena drobným dětským zádům. Pamatuji si, že najít vhodný batoh na výlety nebylo úplně jednoduché, a o to více pozornosti by mělo být věnováno výběru školního batohu. Ten totiž nosí děti téměř denně a na záda si toho malí školáci nakládají opravdu hodně. Dle odborníků může nesprávně zvolený batoh i jeho nesprávné nošení trvale poškodit dětská záda a páteř. Jakožto rodiče se v BOLLu zaměřili při vývoji školních batohů právě na zádový systém. Velmi zajímavá jsou i doporučení, jak správně batoh nosit a jak ho správně plnit, aby se zádům co nejvíce ulehčilo. Věděli jste například, že ty nejtěžší věci mají být co nejblíže zádům? 


BOLL přichází s 18-ti litrovým School Mate v několika barevných provedeních a pro větší děti pak nabízí Smart 22. Žádné designy s americkými kreslenými hrdiny u této české značky nečekejte, ale hledejte zde kvalitu, kterou si záda vašich malých školáků rozhodně zaslouží. Sama jsem moc zvědavá, jak školní batohy BOLL obstojí v náročném ročním testování a jaké vysvědčení si u vás vyslouží. Podle toho, jak jsem si batohy zatím „osahala“ já, to snad budou samé jedničky. Nezapomeňte nás tedy zde na webu i na facebooku sledovat dál, ať vám možnost získat jeden z těchto krásných batohů neuteče.

 

Za redakci Kamsdětmi.com Vendula Dittrichová

 

27. 7. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře