Tip na krásný vánoční dárek v podobě knižní novinky Miltonovo tajemství | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tip na krásný vánoční dárek v podobě knižní novinky Miltonovo tajemství

Miltonovo tajemství, kniha, která ukáže vašemu dítěti, jak překonat strach…

Kniha vypráví příběh chlapce jménem Milton, kterého na školním hřišti napadl starší a větší kluk. Miltona se zmocní obavy z každého dalšího dne ve škole. Přestože si vůbec neví rady, neřekne nic ani svým rodičům a prožívá velmi těžké chvíle sám se svým strachem…

Když druhý den ráno přijde domů jeho kocourek Teo pokousaný od zlého psa, Milton se diví, proč se Teo také nebojí. Jeho dědeček se mu snaží vysvětlit, že kocourek žije v přítomnosti, ale Milton to nechápe. Jak mu asi přítomnost dokáže pomoci s jeho strachem?
Následující noci však Milton prožije velmi zvláštní sen, ve kterém se setká s neznámou tajemnou zmrzlinářkou. Tato žena mu vyjeví tajemství moci přítomného okamžiku. Milton je svým nočním zážitkem naprosto nadšený a chystá se nově získané znalosti použít ve svém skutečném životě. Čeká ho další den ve škole a s ním i strach ze staršího spolužáka… 

Podaří se Miltonovi vyřešit jeho problém? Jaké tajemství vlastně Miltonovi tato záhadná paní prozradila?

Jedná se o první knihu, ve které autor bestsellerů Eckhart Tolle přináší své učení dětem. V jednoduchém a okouzlujícím příběhu vysvětluje, jak překonat obavy a úzkost.

Eckhart Tolle je světoznámý spisovatel a duchovní učitel. Narodil se v Německu a studoval na universitách v Londýně a Cambridge.  Od roku 1995 žije ve Vancouveru v Kanadě. 

Významný vliv mělo jeho setkání a představení knih v talkshow americké moderátorky Oprah Winfrey, která si autora velmi oblíbila. Eckhart Tolle se stal jejím přítelem a rádcem.

Eckhart Tolle je autorem knihy Moc přítomného okamžiku, která se stala bestsellerem a byla přeložena do 33 jazyků, a knihy Nová země, která na ni navazuje. Obě jsou označované jako dvě nejvlivnější duchovní knihy naší doby. Eckhart Tolle cestuje a učí po celém světě. Mnohé jeho přednášky a workshopy byly vydané na CD a DVD. Prostřednictvím EckhartTolleTV vysílá každý měsíc přednášky, živé meditace a odpovídá na dotazy diváků. 

Kromě již zmíněných knih – Moc přítomného okamžiku a Nová země napsal také knihy Ticho
promlouvá a Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha. Dále je autorem dvou knih určených (nejen) pro děti: Miltonovo tajemství a Naši andělé strážní.
 
Formát: 290 x 205 mm
Počet stran: 40
Vazba: pevná bez přebalu lesklá
Nakladatel: KELTNER Publishing s.r.o.,www.keltnerpublishing.cz
Vydáno: listopad 2011, 1. vydání
DPC: 217 Kč
 
Zaujala vás knížka a rádi byste jednu doma? Připravujeme pro vás soutěž, tak sledujte sekci Soutěžte, brzy se dozvíte více.

1. 12. 2011Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře