Soutěžte o dětské náramky z hravé kolekce ALOve | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nápověda na vkládání vašich tipů

Informace o akci
Obrázek akce:
Jméno autora fotografie:
Email autora fotografie:
Název akce:
Kraj:
Město:
Ulice a č.p.:
Telefon:
E-mail:
WWW stránky:
Termín akce: Od:
Do:
Otevírací doba:
Kategorie:


Doporučeno pro:
Dlouhodobé akce:Krátkodobé akce:
Mini popis (na HP):
Krátký popis:
Kompletní popis:

Soutěžte o dětské náramky z hravé kolekce ALOve

ALOve představuje kolekci dětských šperků, které vykouzlí úsměv každému dítěti. Barevné náramky můžete vyhrát v letní soutěži časopisu Sluníčko.

Hledáte způsob, jak obdarovat vaše nejmenší osobitým dárkem? Klenotnický ateliér ALOve, který se specializuje na jemné, módní šperky s drahokamy, připravil exkluzivní kolekci dětských šperků.

Jedinečnost kolekce je v tom, že máte možnost si šperk přizpůsobit. Vaše děti si samy či spolu s vámi vyberou motto, které se pak vyryje na zlatou destičku připojenou k libovolné barvě náramku. Pro vaši inspiraci lze použít jméno, datum narození nebo slovo, které vystihuje osobnost vašeho dítěte. Fantazii se meze nekladou, vyslechněte přání svých nemilejších a vytvořte klenot, který je bude doprovázet jako talisman na každém kroku. Náramky je možné koupit ve dvou velikostech. Menší z nich jsou vhodné i pro miminka, takže jsou nádherným dárkem při narození miminka.   

Kombinace zlata, zářivého briliantu a barevného náramku působí hravě a s dětskou lehkostí. V této ojedinělé kolekci se skrývá originální dárek, který potěší každou malou princeznu i prince. Navštivte jeden ze čtyř butiků v České republice a poznejte kolekci naživo.

ALOve přináší šperky s brilianty za skvělou cenu. V kolekcích najdete prsteny, řetízky i náramky v různých barvách zlata či v kombinacích s barevnými šňůrkami, které jsou trendem léta. V případě dětských náramků je zakoupíte za méně než 4 000 korun.

Zapojte se do soutěže a získejte náramky pro vaše ratolesti

ALOve nyní přichází s jedinečnou příležitostí – náramek můžete totiž vyhrát v letní soutěži. Pokud máte doma šikovné malé výtvarníky, můžete jejich výtvory zaregistrovat do tematické soutěže „Moje prázdniny“.

Pravidla jsou jednoduchá a může se zapojit jakýkoli malý umělec mladší 10 let. Vlastnoručně nakreslený obrázek zašlete na [email protected] do 15. 8. 2017.

Porota následně vybere tři vítězné kresby, které budou oceněny. Bonusem pro vítěze soutěže bude uveřejnění obrázků v 10. čísle dětského časopisu Sluníčko.

Pravidla soutěže naleznete na webu www.alove.cz či na Facebooku www.facebook.com/ALOveOfficial/

29. 6. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře