Show Máša a medvěd na ledě okouzlila Prahu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Show Máša a medvěd na ledě okouzlila Prahu

Uplynulý víkend v pražské Tipsport aréně patřil populární pohádkové dvojici Máši a medvědovi. Dlouho avizovaná nová show Máša a medvěd na ledě zde odstartovala českou část svého turné dvěma premiérovými představeními.

Více než čtyřicítka bruslařů, tanečníků a akrobatů v detailně propracovaných kostýmech potěšila všechny příznivce malé neposlušné holčičky Máši a jejího ochránce medvěda Míši. Nové dobrodružství milovaných postav ruské animované pohádky sledovaly se zatajeným dechem tisíce diváků. Velkolepou show si nenechaly ujít ani známé tváře českého showbyznysu, které se na její tvorbě podílely. Mezi nimi byli například Ondřej Soukup, Lucia Šoralová, Gabriela Osvaldová a Jan Maxián.

Spokojení diváci po představení nešetřili slovy chvály. Show, o kterou je obrovský zájem i v dalších zemích Evropské unie, nechala všechny děti v němém úžasu. Obzvlášť silný zážitek připravili účinkující dětem, které seděly v sektorech přímo na lední ploše. Ty se totiž mohly po konci představení se svými hrdiny i vyfotit. 

Show Máša a medvěd na ledě se z Prahy přesouvá do Ostravy, kde jsou na 7.11. připravená dvě představení. Fanoušci v Brně se taktéž dvou představení dočkají 14.11. a do Českých Budějovic se show přesune za dva týdny, přesněji 28.11. Československé turné bude končit 19.12. posledním uvedením pohádkové show v Pardubicích.

Pokud chcete více informací, navštivte oficiální webstránku této show www.masamedved.cz, nebo facebookovou stránku produkční společnosti Comunique. Vstupenky na všechna představení jsou dostupné online v síti předprodej.cz.

Foto: Dávid Gore - Comunique

 

27. 10. 2015Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře