Nejvyšší LEGO® VĚŽ postaví děti v Praze, výškou překoná hranici 32 metrů. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nejvyšší LEGO® VĚŽ postaví děti v Praze, výškou překoná hranici 32 metrů.

Nejvyšší věž z kostiček LEGO® vyroste první týden v září na prostranství před nákupním centrem Arkády Pankrác na Praze 4. Svou výškou více než 32 metrů se přiblíží nejvyšší budově v Praze, která stojí také na pražském Pankráci. S její stavbou pomohou děti i dospělí z Prahy a širokého okolí. 

 
„LEGO věž začnou malí i velcí LEGO stavitelé tvořit ve středu 5. září 2012, velké finále stavění pak bude v sobotu 8. září,“ říká Markéta Zahradníčková ze společnosti LEGO a dodává: „Očekáváme, že pokoříme nový rekord a věž doroste výšky více než 32 m, stane se tak nejvyšší věží z LEGO kostiček, která kdy byla postavena.“

Na místě bude po celou dobu pro děti i rodiče připraven zajímavý doprovodný program (zóna volného stavění z LEGO kostiček, Ninjago zóna, prostor pro nejmenší s LEGO DUPLO kostkami).

Další užitečné informace, postup příprav a stavby den za dnem najdete na stránkách www.facebook.com/LEGOvez.
 
O společnosti LEGO 
LEGO Group založil v roce 1932 Ole Kirk Christiansen. Jméno 'LEGO' je zkratka ze dvou dánských slov a znamená "hrát dobře." Společnost prošla z otce na syna a je nyní ve vlastnictví vnuka zakladatele. Za posledních 80 let firma prošla velkým vývojem, kdy z malé truhlářské dílny vyrostl moderní, globální podnik, který je nyní z hlediska prodejů pátý největší výrobce hraček na světě. Mateřské sídlo má v Billundu v Dánsku, ale LEGO produkty jsou prodávány ve více jak 130 zemích světa.
 

28. 8. 2012Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře