LittleLife – trefa do černého pro letošní Vánoce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

LittleLife – trefa do černého pro letošní Vánoce

Značku LittleLife jsem poznala vloni na podzim, když mou pozornost na veletrhu v Letňanech upoutaly vtipné batohy pro nejmenší v designech zvířátek. Nabídka této anglické značky je ale velmi široká, a pokud hledáte tip na zajímavý a zároveň praktický vánoční dárek, pak s LittleLife chybu určitě neuděláte. Je to totiž značka s velkými nápady pro malé dobrodruhy.

 

Sortiment dětských batůžku je letošní rok zas o něco širší. Vybírat můžete z několika velikostí (resp. objemů) batohů a mnoha krásných designů. V kategorii od jednoho roku jsou vedle oblíbeného disney batůžku Minnie, Mickey a Tigger v nabídce také batůžky Pink Minnie a Buzz Lightyear. 

Větší děti mohou nosit již čtyřlitrové batůžky a i v této kategorii přibylo spoustu nových designů. Je libo beruška, dinosaurus a včelka či Disney Pink Minnie? Upřímně, jeden je hezčí než druhý, takže tady bude mít Ježíšek těžké rozhodování.

Oblíbené svačinové taštičky doplnily nově dětské lahvičky s brčkem, samozřejmě v designech tašek…

Samostatnou kategorií LittleLife jsou dětské sedačky (nebo chcete-li krosny), bez které se na blížících se zimních výpravách po horách neobejdete. Zde můžete vybírat od základní varianty Ranger až po plně vybavenou sedačku s pláštěnkou, strepama na nožičky, sluneční clonou, zrcátkem a odnímatelným batohem All terrain.

Kompletní nabídku LittleLife najdete zde.

A POZOR, o několik krásných produktů značky LittleLife si již brzy i zasoutěžíme!!! Buďte ve střehu, ať vám nic neunikne.

 

Za redakci Kam s dětmi Vendula Dittrichová

10. 11. 2015Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře