JSI SKVĚLÝ! První kniha na českém trhu, která učí děti, jak objevit svůj potenciál! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

JSI SKVĚLÝ! První kniha na českém trhu, která učí děti, jak objevit svůj potenciál!

Jak objevit a rozvinout svůj potenciál – to je téma nové knihy pro děti JSI SKVĚLÝ! Novinka z edice Dětská motivace nakladatelství KELTNER Publishing zábavnou formou vysvětluje dětem, že vše, co potřebujeme k tomu, abychom mohli prožívat šťastný život, máme již v sobě. Stačí to pouze objevit a začít využívat...

Bohatě ilustrovaná kniha pro děti ve věku 4 až 10 let od světoznámého amerického odborníka Dr. Wayna W. Dyera PhD. přináší dětem jednoduché poselství – jste jedinečné a silné bytosti a ve vás samých je vše, co potřebujete k tomu, abyste mohly prožívat šťastný a úspěšný život. Je již šestým titulem z unikátní edice Dětská motivace, která jako jediná u nás přináší dětem knihy zaměřené na všestranný rozvoj jejich osobnosti. Patronkou Dětské motivace je herečka Martha Issová. 
 
Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy jsou otázky, s jejichž pomocí si dítě může ověřit, zda správně pochopilo téma knihy.  A vy si samozřejmě budete moci brzy opět o tuto novinku zasoutěžit, sledujte naší sekci Soutěžte.

„Dětské knihy vydavatelství KELTNER Publishing podporuji, protože souzním s jejich obsahem a věřím, že mohou dětem pomoci získat sebevědomí a motivaci pro řešení různých nelehkých situací a jejich rodičům ukázat možnost, jak o těchto tématech s dětmi mluvit.“
Martha Issová, herečka a čerstvá maminka 

“A proč vlastně děti motivovat? A k čemu? Dnešní svět je složitý a odolávat vnějším tlakům není jen tak. Ukazuje se, že obtížným situacím čelíme snáze, pokud přijímáme sami sebe a věříme svým schopnostem. A právě tuto oblast můžeme nejrůzněji ovlivňovat.Proč to dělat? Třeba proto, že lidé, kteří nepřijímají sebe sama, se po selhání snadno vzdávají, zatímco lidé, kteří si věří, usilují dále. Mají tak větší šance se v životě neztratit a nevzdat své úsilí. Pro mě je to dobrý důvod snažit se předat dětem a dospívajícím, že jsou důležití a že se zvládnou se životem poprat. Knížky od nakladatelství Keltner Publishing můžou být jedním z průvodců na této cestě, těmi dalšími jsme my - dospělí.”
Mgr. Ivana Štefková, ředitelka občanského sdružení NEPOSEDA, které se věnuje dětem a mládeži

O autorovi
Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, PhD., je otec osmi dětí a dědeček pěti vnoučat. Dětství prožil v dětských domovech a pěstounských rodinách. Přesto nebo právě proto celý život píše a hovoří o motivaci. Napsal více než 30 knih pro děti a pro dospělé. 

Edice DĚTSKÁ MOTIVACE
Knihy z edice Dětská motivace se zabývají dětským sebevědomím, učí děti, jak překonávat překážky, jak si věřit, jak se vypořádat s neúspěchem, stresem či strachem při cestě životem za svými sny.

V této edici dosud vyšlo: Já věřím, Už žádné výmluvy!, Jsi mnohem víc než jen to, co máš!, Nedej se zastavit, Miltonovo tajemství. Připravované novinky: Já jsem 
Všechny knihy v edici Dětská motivace se připravují také v elektronické podobě.

Chcete se dozvědět více? 
 

5. 11. 2012Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře