#SESOKOLEMDOŽIVOTA ANEB CVIČÍ CELÁ RODINA I.DÍL | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

#SESOKOLEMDOŽIVOTA ANEB CVIČÍ CELÁ RODINA I.DÍL

Sokol během letních prázdnin využil znalosti nasbírané v době jarní karantény, kdy s úspěchem na svém youtubekanálu zveřejňoval pohybová videa #cvicimsesokolem. Nyní navazuje krátkými videi #sesokolemdoživota, který je určen přímo vám, rodičům. Cíl je zcela jasný: ukázat  vám, jak se s dětmi přirozeně hýbat a cvičit prakticky kdekoliv. 

 

Čtyřdílný seriál nese název „Cvičí celá rodina“ a jednotlivé díly vás pozvou do různých prostředí: v prvním se vydáme do města, ve druhém na dětské hřiště, pak do parku a na závěr do přírody.   

 

Rodiče hrají ve vývoji svých dětí nezastupitelnou a nejdůležitější roliVe školkách a sportovních kroužcích je pohybová náplň přirozená, doma už někdy na pravidelný pohyb prostor nezbývá. Proto přinášíme jednoduchý návod, jak si prakticky kdekoliv během pár chvil zacvičit s malými dětmi. A když spojíme školku a domácí prostředí, tak jsme na dobré cestě, jak už v těch nejmenších prohloubit přirozenou náklonost k pravidelnému pohybu,“ vysvětluje důvod vzniku seriálu manažerka projektu Alžběta Kujanová z ČOS. 

 

 

Tak pojďte na to a zpestřete si vaše pravidelné cesty ze školky, první díl, jak si zacvičit ve městě, je zde. 

Cvičení ZDAR!


3. 9. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře