Hry s kamínky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hry s kamínky

O hře, která je momentálně celosvětovým fenoménem - malování na kamínky - jsme vám už psali na našem Facebooku. Je to velmi jednoduché – namalujete kamínek, přidáte poštovní směrovací číslo a odkaz na sociální síť (skupina Kamínky na facebooku). Potom kamínek odložíte na nějakém viditelném místě. Ten, kdo ho najde, si ho buď nechá pro radost, nebo jej přenese či převeze na jiné místo. A vy pak můžete na Facebooku sledovat, kam váš kamínek doputoval. O co jednodušší princip, o to více radosti při malování, hledání kamínků i sledování jejich cest.

 

S kamínky si ale můžete hrát i jinak, třeba tvořit různé obrazce. Děti si totiž velmi rády hrají s kousky přírody. Přidat můžete také šišky, větvičky nebo listy.

 

           


Zdroj fotografií: FB skupina Kamínky a Pinterest.com

31. 8. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře