Vezměte děti do sokoloven, ve většině se již cvičí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vezměte děti do sokoloven, ve většině se již cvičí

Vzhledem k postupnému uvolňování karanténních opatření se postupně otevírají jednotlivé sokolovny po celé zemi. Nejmenší děti se mohou znovu vyřádit na obnovených lekcích Oddílu všestrannosti. Ve školkách zase končí 4. ročník projektu Se Sokolem do života. 

 

Pro nejmenší děti Česká obec sokolská nabízí přímo v sokolovnách cvičení pro  rodiče s dětmi (od 1 nebo 2 let do 4 roků) anebo pro předškolní děti (od 4 let do 6 roků).

                                            

Kluci a holky pak mohou díky svým mateřským školkám po celý školní rok rozvíjet svou pohybovou gramotnost v rámci projektu Se Sokolem do života. „Program obohatil pohybové činnosti zábavnou formou, děti se více hýbou, projekt přitáhne i rodiče, zvláště nyní, když podle sešitů cvičí s dětmi doma.“ Silvie Adámková z MŠ Tvořihráz. Do 5. ročníku, který se naplno rozběhne opět v září, se mohou školky hlásit online od pondělí 8. června přes web www.sesokolemdozivota.cz.

 

Než vyrazíte

Před návštěvou své sokolovny si určitě na konkrétním webu nebo sociálních sítích zkontrolujte, jaká cvičení jsou již v dané tělocvičené jednotě obnovena a za jakých podmínek. Počítejte s tím, že provoz stále doprovázejí zvýšená hygienická opatření. Mezi ta základní patří dezinfekce a mytí rukou. Správné dezinfikování by mělo trvat nejméně dvacet vteřin a mytí rukou dokonce dvakrát tak dlouho.

                                     

31. 5. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře