Struny dětem to nevzdávají | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Struny dětem to nevzdávají

Současná karanténa seškrtala plány i oblíbenému rodinnému festivalu plného hudby, tance a divadla, Struny dětem. Ten se ale nevzdává a už na červen si přichystal překvapení.

Novinkou, která vás jistě potěší jsou PIŠLICKÉ PŘÍBĚHY ONLINE s hercem Ivanem Trojanem!

Livestream budete moci sledovat u nás na facebooku v neděli 7. června 2020 od 10 hodin.

 

Na rodinný festival Struny dětem jsme se chytali i my a o to s větší radostí, když jsme i pro tentokrát, hrdým mediálním partnerem festivalu. Ale dobrou zprávou je, že se podařilo vyjednat nový termín a to přímo Mikulášský. A všechny koncerty hlavního programu se podařilo přesunout na víkend 5.-6. prosince 2020 do Švandova divadla.

Takže už teď se můžete začít těšit na MIKULÁŠSKÉ STRUNY DĚTEM.

                              
Plánovaný hlavní program zůstane zachován, ale workshopy budou, bohužel, zrušeny. Hlavní program vám rádi připomeneme, ať víte, na co se těšit.

 

Divoce a něžně skloubí svůj hlas s houslemi Iva Bitttová v neopakovatelné interpretaci pohádky Wilhelma Hauffa, kterou pro zpěvačku a festival Struny dětem zhudebnil pod názvem Opičák a pitomci skladatel filmové a divadelní hudby Aleš Březina. 

Do světa hmyzí říše vtáhne děti Beata Hlavenková, která v koncertní premiéře se svým týmem uvede představení inspirované knihou Ó, Ó, Ó, VajíčkoKoncertem provede mj. herečka Martha Issová.

Velká scéna divadla Minor bude patřit již tradičním Pišlickým příběhům - autorskému projektu Beaty Hlavenkové podle knihy Filipa Rychlebského v podání Ivana TrojanaGabriely VermelhyMilana CaisePetra Ostrouchova a dalších. 

Moderní popový zvuk a svébytná poetika s vtipnými glosami, která se vymyká všem kategoriím – to je Barbora Poláková! Ta si pro děti připravila úžasně pulzující a zábavnou koncertní show, kterou si zaručeně užijí i rodiče.

 

Věříme, že se všichni na Mikuláše s vámi sejdeme ve Švandově divadle.

Petra

23. 4. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře